O nouă întâlnire a Clubului de Scrabble ”Verbbis” Bistrița (08.12.2022) Listen to this article Mediateca Bibliotecii Județene „George Coșbuc” Bistrița-Năsăud. Aseară (joi, 08.12.2022) am jucat Scrabble după ce am fost vizitați și de Moș Nicolae, îi mulțumim frumos! A fost prezentă pentru prima dată printre noi Nedelea Ana-Maria. Îi spunem bun venit! Vă așteptăm pe toți cu drag și joia viitoare!