Primăria Spermezeu / Biblioteca Județeană „George Coșbuc” Bistrița-Năsăud. Reabilitarea Bibliotecii comunale Spermezeu. O primă etapă: selecția și reamenajarea fondului vechi de carte, îmbogățirea fondului de carte cu donații din partea Bibliotecii Județene.
Bibliotecari și voluntari. O echipă harnică, puternică, entuziastă, care merită toate felicitările și aplauzele!
Salvăm cărți !

























